książki

„Broken Wings” – debiut Irminy Marii

Dzisiaj, 11 października Irmina Maria, moja wirtualna przyjaciółka debiutuje powieścią Broken Wings. Z Irminą prowadzimy długie rozmowy około pisarskie i życiowe, a ich wycinek postanowiłyśmy upublicznić. I tak oto w środku tygodnia pojawia się bonusowy odcinek podcastu PISARSKIE DYWAGACJE z Irminą Marią w roli głównej.


Dla kogo Irmina pisała Broken Wings?

Mimo że znajdziecie ją na półce w kategorii New Adult, zachęcam, żebyście nie przechodzili koło niej obojętnie, nawet jeśli jesteście troszkę bardziej adult 🙂 A dlaczego, dowiecie się po wysłuchaniu naszej rozmowy.

Powieść opowiada o relacji nastolatków, poznających się przez internet. Czy taka znajomość ma przed sobą przyszłość? Jak głęboko można w nią wejść, czy pociąga za sobą ryzyko niezrozumienia, a jeśli tak, z jakimi konsekwencjami przyjdzie się mierzyć?

Autorka opowiada o swojej drodze pisarskiej i wyboistej ścieżce, którą kroczyła w drodze po debiut. Jest też świadectwem, że talent bez determinacji i wiary w sukces może nie wystarczyć. Nie powiem, że Irminie się udało, bo miejsce, w którym jest dzisiaj, zostało przez nią okupione ciężką pracą. Mierzy się również z pytaniem, którego bała się najbardziej…

Wirtualne relacje

Nim zaproszę Was do wysłuchania lub obejrzenia (!!!) tego odcinka, dopowiem, że nasza wirtualna relacja, Irminy i moja została zweryfikowana na realnej płaszczyźnie i jak widać, przetrwała tę próbę. Tylko my nie jesteśmy nastolatkami uwikłanymi w uczuciowe zawirowania jak Liwia i Anton, bohaterowie powieści Broken Wings wydanej nakładem Harper Collins Polska [możesz kupić tutaj].

Zachęcam Was do sięgnięcia po tę powieść, ale uwaga! Wcale nie tak łatwo zacząć, mając ją w rękach. Pojawia się pewna techniczna trudność i to od Was zależy, z czyją perspektywą zmierzycie się w pierwszej kolejności. A potem zdecydujecie, czy jesteście #teamanton, czy #teamliwia.

Gdzie posłuchać?

Podcastu PISARSKIE DYWAGACJE osłuchasz za darmo na wiodących platformach streamingowych, m.in. Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts. Ale to nie wszystko! Ponieważ dzień jest wyjątkowy, rozmowę zarejestrowałyśmy również w wersji audio => odsyłam Cię na YouTube.

Po przeczytaniu podziel sie opinią na stronach serwisów książkowych, na przykład Lubimy Czytać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.